Osiedle strzeżone

Parking podziemny

Bezpłatne Wi-Fi

Dobra komunikacja

Centrum handlowe

Apartamenty

BizApartments to doskonała alternatywa komfortowych noclegów w Warszawie dla osób ceniących niezależność. Oferujemy Państwu trzy przestronne, 4-osobowe apartamenty, gustownie urządzone i wyposażone w klasie odpowiadającej 4-gwiazdkowym hotelom. Każdy z apartamentów składa się z salonu, połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, luksusowej łazienki oraz balkonu/tarasu. Zarówno kuchnia jak i łazienka zaopatrzone są w podstawowe środki higieny, a do dyspozycji naszych gości jest także wysokiej klasy sprzęt RTV i AGD oraz internet bezprzewodowy. Całości dopełnia lokalizacja w nowoczesnym apartamentowcu, co stanowi gwarancję wysokich standardów technicznych całego budynku, a także zapewnia poczucie spokoju, prywatności i bezpieczeństwa.

Osiedle

Kompleks budynków został wybudowany w 2013 roku przez firmę Skanska – Park Ostrobramska. Osiedle zostało zaprojektowane w stylu minimalistycznym z zachowaniem szczegółów nadających mu wyjątkowy klimat. Nasi goście mają do dyspozycji bezpieczny i nowoczesny plac zabaw dla dzieci. Na osiedlu znajduje się sklep spożywczo-przemysłowy oraz punkt recepcji i ochrony, czynny całą dobę. Ze szczególną dbałością zrealizowano nocne oświetlenie, które nie tylko spełnia funkcje czysto praktyczne, ale także nadaje wyjątkowego uroku wieczornym spacerom. Dogodna lokalizacja, w bezpośrednim sąsiedztwie głównych ulic, sprzyja zarówno osobom dysponującym własnym środkiem transportu, jak również tym, którzy korzystają z usług komunikacji miejskiej.

Okolica

Wszystkie nasze apartamenty mieszczą się w nowoczesnym budynku przy ul. Nowaka-Jeziorańskiego na Gocławiu. Dogodną komunikację z lewobrzeżną Warszawą zapewnia Most Siekierkowski, oddalony o zaledwie 2 km. W niemal bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się CH Promenada z bogatą ofertą gastronomiczno-usługowo-handlową, a także rozrywkową (m.in. kino, kręgielnia i lodowisko). W pobliżu położony jest urokliwy Staw Gocławski, tzw. Balaton, wraz z otaczającym go parkiem. Miłośników przyrody natomiast z pewnością ucieszy bliskość rezerwatów (Olszynka Grochowska, Kawęczyn, Rezerwat im. Króla Jana Sobieskiego) oraz Zespołu Przyrodniczo-Krajobrazowego „Zakole Wawerskie”. Gocław realizuje bowiem założenia nowoczesnej i jednocześnie zielonej Warszawy.

Szybka rezerwacja

Doceń nas i polub nas

O nas

BizApartments jest firmą oferującą bezpośredni wynajem apartamentów na długie i krótkie terminy. Oferujemy noclegi w dzielnicy Warszawa Praga Południe. Apartamenty Warszawa wynajem to nasza specjalność.

Metody płatności

Karta kredytowa

Przelew bankowy

Gotówka