Polityka prywatności

Administratorem danych osobowych użytkowników, będących osobami fizycznymi, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. Zm.) jest U. Walaszek (Zwana dalej „Operatorem”). Dane osobowe Użytkowników są przetwarzane przez Operatora zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku. usług elektronicznych w celu świadczenia usług operatorskich oraz w celach marketingowych związanych z funkcjonowaniem spółek operatorskich (w tym usług), a także świadczenie usług przez Operatora.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Operator zapewnia użytkownikom egzekwowanie obowiązków wynikających z ustawy o ochronie danych osobowych, w tym prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz prawa do kontroli przetwarzania swoich danych osobowych w sposób opisany w niniejszej ustawie.

Użytkownik ma prawo do wniesienia pisemnego, uzasadnionego żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych ze względu na ich szczególną sytuację, a także do sprzeciwu wobec przetwarzania ich danych,
Dane osobowe Użytkowników mogą być udostępniane podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązującego prawa, w tym organom sądowym. Mogą być także udostępniane osobom trzecim wskazanym przez Operatora, w tym podmiotom prowadzące działalność na rzecz Operatora.

Dane osobowe Użytkowników są chronione przez Operatora przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym. Chronione są również przed przypadkami ujawnienia lub utratą lub nieuprawnioną modyfikacją lub zniszczeniem danych i informacji przez zastosowanie odpowiedniej organizacji bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa technicznego i oprogramowania, w szczególności systemów szyfrowania danych.

Szybka rezerwacja

Doceń nas i polub nas

O nas

BizApartments jest firmą oferującą bezpośredni wynajem apartamentów na długie i krótkie terminy. Oferujemy noclegi w dzielnicy Warszawa Praga Południe. Apartamenty Warszawa wynajem to nasza specjalność.

Metody płatności

Karta kredytowa

Przelew bankowy

Gotówka