Regulamin promocji

Regulamin promocji polub nas na facebooku i otrzymaj rabat 5% na pobyt w apartamencie bizapartments.

I Postanowienia ogólne

1. Organizatorem promocji (dalej promocja) jest Bizapartments oferujący opartamenty w Warszawie
2. Promocja ta została utworzona na okres 1 roku liczać od dnia 28/07/2014. W ramach promocji każdy kto spełni warunki promocji otrzyma 5% rabatu na pobyt w apartamencie Bizapartments z godnie z poniższymi warunkami:
– Promocja dotyczy tylko noclegów oferowanych przez Bizapartments
– Promocja dotyczy tylko noclegów rezerwowanych przez formularz rezerwacyjny umieszony na stronie www.bizapartments.pl lub przez wysłanie wiadomości email na adres booking@bizapartments.pl
– Promocja dotyczy tylko rezerwacji noclegów do 5 dni
– Rabat jest jednorazowy – do jednorazowego wykorzytania
3. Uczestnikiem promocji może być tylko osoba pełnoletnia

 

II Zasady i przebieg promocji

1. Aby wziąć udział w promocji należy:
a. Polubic profil Bizapartments na facebook-u
www.facebook.com/bizapartments.poland
b. udostępnić na profilu facebook.com należącym do uczestnika promocji przynajmmniej jednej informacji, którą organizator publikuje na fanpage Bizapartments
b. Przesłać wiadomośc email na adres booking@bizapartments.pl z informacją o spełnieniu warunków promocji podajac imię i nazwisko.
2. Uczestnik promocji biorąc udział w promocji potwierdza, że zapoznał się z treścią niniejszego regulaminu i akceptuje go.
3. O przyznaniu promocji decyduje fakt spełnienia przez uczestnika wszystkich warunków promocji
4. Uczestnikom promocji nie przysługuje roszczenie o zamianę przyznanego rabatu na ekwiwalent pieniężny.

 

III Postanowienia końcowe

1. Udział w Promocji jest równoznaczny w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z potrzebami Promocji. Dane osobowe uczestników biorących udział w Promocji będą przetwarzane przez Bizapartments zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia Promocji.
2. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmiany postanowień niniejszego Regulaminu w każdym czasie bez podania przyczyny. Zmiany nie mogą naruszać praw nabytych przez Uczestników.
3. Niniejszy Regulamin jest również dostępny na witrynie internetowej www.bizapartments.pl w formie elektronicznej. Organizatorzy Promocji zastrzegają sobie
prawo do dokonania modyfikacji postanowień Regulaminu. W takim przypadku zmieniony Regulamin zostanie zamieszczony z modyfikacjami na witrynie internetowej www.bizapartments.pl
4. Warunki uczestnictwa w Promocji reguluje niniejszy Regulamin. Każde zgłoszenie uczestnika będzie jednoznaczne z faktem, iż Uczestnik zapoznał się z Regulaminem i akceptuje jego treść.

Szybka rezerwacja

Doceń nas i polub nas

O nas

BizApartments jest firmą oferującą bezpośredni wynajem apartamentów na długie i krótkie terminy. Oferujemy noclegi w dzielnicy Warszawa Praga Południe. Apartamenty Warszawa wynajem to nasza specjalność.

Metody płatności

Karta kredytowa

Przelew bankowy

Gotówka